Fotó: www.independent.co.uk

A csakfoci.hu kezdőcsapata a koronavírus ellen - az év meccse következik

Tizenegy nagyon fontos "játékossal" indulunk csatába napjaink legnagyobb kihívásával szemben.
Csakfoci Admin 2020. március 16., hétfő 20:26
Fotó: www.independent.co.uk
Tizenegy nagyon fontos "játékossal" indulunk csatába napjaink legnagyobb kihívásával szemben.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 16., hétfő 20:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, honlapunk hétről hétre összeállítja az élvonal hétvégi fordulóinak álomcsapatat - nincs ez másképp a legutóbbi játéknap után sem - , ezúttal viszont sokkal fontosabb kezdő tizenegyet küldtünk a pályára.

Nem kérdés, a magyar emberekre is az év meccse vár, a győzelemhez pedig a legjobb csapattal kell felállnunk ahhoz, hogy együtt tudjunk tenni a koronavírus-járvány terjedése ellen.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz