NB I: Magyar állampolgár lett a sereghajtó támadója

Megkapta a magyar állampolgárságot a Balmazújváros szerb támadója.
Privacsek András 2017. október 11., szerda 22:24
Megkapta a magyar állampolgárságot a Balmazújváros szerb támadója.
Szerző: Privacsek András 2017. október 11., szerda 22:24

Letette a magyar állampolgári esküjét Nemanja Andrics, illetve most már Andrics Nemanja, aki ezzel honfitársunk - írja a balmazfoci.hu.

Andrics 2012 óta futballozik Magyarországon, volt az ETO, majd az Újpest játékosa, nyártól pedig a Balmazújváros labdarúgója. A 30 éves csatár 137 NB I-es mérkőzésen 26-szor volt eredményes. 2013-ban tagja volt a győri bajnokcsapatnak.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Mocsi Attila
A Rizespornál játszó Mocsi Attila ügynöke elmondta, a válogatott keretbe visszakerülő védő nincs rossz helyen a török csapatnál, de két idény után eljött az ideje, hogy a 25 éves játékos klubot váltson.
Kazincbarcika
Távozik a sportigazgató
Szerződése lejártát követően, hat év után távozik a Kazincbarcikától Koszta Péter, a klub sportigazgatója.
Nyíregyháza
Magyar Kupa-győztes játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy szerződtette Bojan Sankovicot. A 31 éves középpályás két évre szóló szerződést írt alá a Szparinál.
Tovább az összes átigazoláshoz