Egy ősszel kölcsönadott, 1998-as születésű játékosra számítanak a Balmazújvárosnál.
A Balmazújváros vezetője, Dr. Tiba István beszélt arról, milyen változások várhatóak még a bennmaradásért harcoló klubnál azok után, hogy Harsányi Zoltán, Rudolf Gergely és Lasha Shindagoridze leigazolását már bejelentették.
- Adamo Coulibalynak nem tervezzük már a szerződtetését. A fiatal Kamarás György (1998) visszatért a dorogi kölcsönadásából, s tavasszal már nálunk fog futballozni. Egy-két labdarúgó van még képben, akikkel kapcsolatban az elkövetkezendő napokban várható döntés. Lesznek olyan játékosaink, akiket kölcsön fogunk adni, de erről még nem tudok bővebbet mondani - mondta Tiba a klub honlapjának.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.