Fotó: vasasfc.hu
Vida Máté a Csakfocinak elárulta, amikor a DAC-ban jól ment neki a játék, közel állt ahhoz, hogy Csehországba igazoljon.
– A DAC-ban is jól ment a játék, komoly külföldi lehetőségeim voltak, ha nem sérülök meg, akkor nagy eséllyel a Slavia Prahába igazolhattam volna. Mivel siettettem a visszatérést, begyulladt a térdem, ráadásul Dunaszerdahelyen nem hosszabbították meg a szerződésemet.
A középpályás azt is elmondta, idén nyáron megfordult a fejében a klubváltás lehetősége.
– Nyáron megfordult a fejemben, hogy elhagyom a Vasast, mert játszani szerettem volna, de az edzőváltás után végül úgy döntöttem, hogy maradok és megküzdök a helyemért.
A teljes interjú ide kattintva olvasható!
Átigazolások
Szpari
Új csatár érkezik?
Állítólag megvan a Nyíregyháza új csatára: Marko Regza érkezhet a Szparihoz.
Megye II
Simon András
Simon András labdarúgóként a megye II-es Bágyogszovátban folytatja, ezzel párhuzamosan az NB II-es Gyirmótnál dolgozik utánpótlás-edzőként.
DVTK
Edzőkérdés
A BVSC elleni bajnoki előtt nem lesz edzőcsere, de a klub már készül arra, ha esetleg változtatni kellene. A hétvégi összecsapás vízválasztó lehet Takács Péternek. (Diósgyőri könyv)