NB II: Saját nevelésű védőjével is hosszabbított a PMFC - hivatalos

Póczik Dávid 2022. december 19., hétfő 19:30
Szerző: Póczik Dávid 2022. december 19., hétfő 19:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Katona Levente 2018-ban volt először tagja a pécsiek felnőtt keretének, majd a következő években alapemberré vált a piros-feketéknél. A 20 éves hátvéd szerződése eredetileg 2023 nyarán járt volna le, ezt hosszabbította meg a klub. Az együttes ma bejelentette a csapatkapitány, Rácz László szerződéshosszabbítását is.

- Nagyon örülök, hogy továbbra is a PMFC kötelékében maradhatok és a pécsi labdarúgás sikereiért küzdhetek. Hálás vagyok a klubnak, hiszen itt jártam végig az utánpótlás ranglétrát és végül itt lettem felnőtt labdarúgó is. Úgy érzem, Pécsen rengeteget tudok még fejlődni és tanulni. Nagyon sok lehetőséget és bizalmat kapok a vezetőségtől, a szakmai stábtól, valamint a szurkolóktól, amit a jövőben is szeretnék a pályán nyújtott teljesítményemmel meghálálni – nyilatkozta aláírását követően Katona a pmfc.hu-nak.

Olvastad már?
Pécs: Hosszabbított a csapatkapitány - hivatalos
Rácz László szerződése 2023 nyarán járt volna le, azonban a PMFC vezetőségének a napokban sikerült mindenben megállapodnia a közös folytatásról, így még hosszú évekig a pécsieket erősíti. – Három és fél évvel ezelőtt érkeztem a csapathoz. Azóta si...
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz