Fotó: Szentirmay Tamás/BAON
A Csakfoci információi szerint az NB II-be való feljutás ellenére távozik a Tiszakécske edzője, Balogh Pál. Házon belülről érkezik az utód.
A Tiszakécske előbb megnyerte az NB III Dél-Keleti csoportját, majd a Mosonmagyaróvár elleni osztályozót is sikerrel vette, így feljutott az NB II-be. A csapatot az egész szezonban Balogh Pál irányította.
A Csakfoci információi szerint azonban a másodosztályú idénynek már nem Baloghgal vágnak neki Tiszakécskén, és a tréner távozik az együttes éléről. Úgy tudjuk, a klubnál házon belül már meg is találták a megoldást az edzőkérdésre, és az eddigi másodedző, Pintér Csaba irányíthat az NB II-ben.
Olvastad már?

NB I: Magyar játékos igazol a román élvonalba
Úgy tudjuk, Végh Bence személyében magyar középpályással erősít a román élvonalba frissen feljutott Csíkszereda.
Elolvasom
Átigazolások

Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.

Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.

Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.