Fotó: vasasfc.hu

NB I, NB II: Két korábbi klubja is érdeklődik a Vasastól távozó támadó iránt - a részletek

Úgy tudjuk, hamarosan eldőlhet Bobál Gergely sorsa. A támadó iránt az NB I-ből és az NB II-ből is van érdeklődés.
Csakfoci.hu 2023. augusztus 21., hétfő 16:40
Fotó: vasasfc.hu
Úgy tudjuk, hamarosan eldőlhet Bobál Gergely sorsa. A támadó iránt az NB I-ből és az NB II-ből is van érdeklődés.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 21., hétfő 16:40

Honlapunk információja szerint Bobál Gergely esetleges leigazolása felmerült többek között a nevelőegyesületénél, a Honvédnál, valamint egykori sikerei színhelyén, Zalaegerszegen is. Egyelőre azonban nem dőlt el a 27 éves csatár sorsa.

Bobál legutóbb a Vasas játékosa volt, de az előző szezonban Mezőkövesden futballozott kölcsönben.

Bobál a Honvédban lett NB I-es játékos, később légióskodott Németországban és Portugáliában is. A legeredményesebb éveit a ZTE-ben töltötte, két időszak alatt 79 mérkőzésen 36 gólt szerzett és emellett kiosztott 16 gólpasszt is. A 2019/20-as szezonban 10 gólig jutott az NB I-ben és csak három találattal maradt le a gólkirályi címről.

Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.
Tovább az összes átigazoláshoz