NB I: Az Újpest keresett csatárról maradhat le, hiába az 1 millió eurós ajánlat - sajtóhír

Hiába fizetnék ki az árát, aligha jön Újpestre a gólerős támadó. 
Csakfoci.hu 2025. január 9., csütörtök 10:39
Hiába fizetnék ki az árát, aligha jön Újpestre a gólerős támadó. 
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 9., csütörtök 10:39

Mint arról beszámoltunk, nagy az érdeklődés a lengyel élvonalban kilencedik Widzew Lodz 25 éves bosnyák támadója, Imad Rondić iránt, akit a kinti hírek szerint az NB I-ből az Újpest látná szívesen a soraiban.

A lila-fehérek mellett azonban Rondić az Ekstraklasa topcsapatainak a figyelmét is felkeltette, ugyanis az éllovas Lech Poznań és a második helyezett Raków Częstochowa is érdeklődik iránta.

Úgy tudni, hogy végül az utóbbi lehet a befutó az ügyben: az átigazolási ügyekben rendre jól értesült lengyel sportújságíró, Tomasz Wlodarczyk legalábbis arról számolt be, hogy a futballista nem akar Magyarországra igazolni, és inkább a Rakówhoz szerződne.

Ugyanakkor a klubok egyelőre nem tudtak megegyezni a vételárban, a Widzew első körben elutasította a Raków ajánlatát, mert legalább 1 millió eurót szeretne kapni a 18 bajnokin kilenc gólnál és két gólpassznál járó csatárért. Ezt az összeget állítólag az Újpest kifizette volna.

Már javában pörögnek a csapatok az átigazolási piacon: Az Újpesttel és a többi NB I-es együttessel kapcsolatban is megtalálsz nálunk mindent - csak kattints ide és böngészd a híreket egy nap többször is!

Neked ajánljuk
Átigazolások
KBSC
Kölcsönadták a fiatalt
A júniusban a Diósgyőrtől érkezett 18 éves védő, Szalai Bence az NB III-as Dorognál folytatja kölcsönben.
Fradi
Traoré eligazolt
Az FTC bejelentette Adama Traoré távozását. A mali válogatott támadó már alá is írt új csapatában, a török Genclerbirligiben, amely 2+1 évre szerezte őt meg.
DVSC
Két légiós távozik
A DVSC két játékos, Neven Djurasek és Jorgo Pellumbi távozását is bejelentette. Előbbinek már az új csapata is megvan, a bosnyák bajnok Zrinjski Mostarnál folytatja.
Tovább az összes átigazoláshoz