Két, ősszel az NB III-as második csapatban szereplő fiatal az NB II listavezetőjével kezdheti meg a felkészülést, míg másik kettőt a másodosztályba adhat kölcsön az MTK.
Hétfőn kezdi meg a felkészülést a 2017/2018-as szezon tavaszára az MTK labdarúgócsapata. A csakfoci.hu információi szerint Feczkó Tamás vezetőedző két, az ősszel az NB III-as MTK II-ben szereplő fiatalnak is lehetőséget ad az első csapatnál. A 19 éves Nagy Zsombor és a 18 esztendős Szuhovodszki Soma egyaránt alapembere volt ősszel a Pölöskei Gábor vezette együttesnek, utóbbi tízszer zörgette meg az ellenfelek hálóját.
Két játékost azonban kölcsönadna az NB II listavezetője: a 19 esztendős Palincsár Martint a Dorog szeretné megszerezni, a 18 éves Lustyik Leventének pedig Békéscsaba lehet a következő együttese - információink szerint mindketten kölcsönbe távozhatnak az MTK második csapatától.
Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.