Megszólalt a Vidihez tartó válogatott csatár edzője: "Jó játékos, de..."

A Sporting Gijón szakvezetője, Rubén Baraja szerint a Videotonhoz tartó Stefan Scepovic egyértelmű jelét adta, hogy távozni kíván, így nem gördítettek akadályt klubváltása elé. Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik az ügyében.
Dudás Gábor 2018. január 29., hétfő 15:17
A Sporting Gijón szakvezetője, Rubén Baraja szerint a Videotonhoz tartó Stefan Scepovic egyértelmű jelét adta, hogy távozni kíván, így nem gördítettek akadályt klubváltása elé. Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik az ügyében.
Szerző: Dudás Gábor 2018. január 29., hétfő 15:17

Mint arról beszámoltunk, Marko Scepovic testvére, Stefan Scepovic lehet a Videoton második nagy fogása a télen. A 28 éves csatár a Celticet és a spanyol élvonalat is megjárta. A szerb válogatott futballista klubváltása gyakorlatilag biztosra mondható, már csak a hivatalos bejelentésre kell várni.

Az idősebbik Scepovic fivér csapat- és országváltása kapcsán megszólalt a támadó eddigi edzője, a korábbi 43-szoros spanyol válogatott Ruben Baraja is, aki elárulta, neki nem volt ellentéte a futballistával, és azt is, miért távozik a Gijóntól a csatár, aki a héten már nem lesz a Sporting játékosa - írja az El Comercio című lap.

Amikor ideérkeztünk a stábommal, megkapta tőlünk a lehetőséget az első két találkozón. Utána pedig a teljesítménye alapján hoztuk meg a döntésünket. Nekem nincs problémám Stefannal, jó játékosnak tartom. De ő úgy döntött, hogy máshol próbál meg játéklehetőséget keresni, én pedig megértettem ezt - fűzte hozzá.

Spanyol sajtóhírek szerint egyébként Scepovic és az egyik eddigi csapattársa távozásával összesen 500 ezer eurós éves bérkeret szabadulhat fel a Sportingnál.

 

Átigazolások
DVTK
Funsho helyzete
Úgy hírlik, Funsho Bamgboye nem lesz a DVTK futballistája.
ETO
Njie távozhat?
Nfansu Njie francia és belga klubok radarján.
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz