Légiósok: Styles újabb neves kérőjéről írnak - a konkrét ára is ismert a magyar válogatott játékosnak

Stylest már a második birminghami csapattal hozzák hírbe, és megerősítették, mennyiért vásárolható ki a szerződéséből a sokoldalú magyar válogatott játékos.
Csakfoci.hu 2024. január 12., péntek 11:31
Stylest már a második birminghami csapattal hozzák hírbe, és megerősítették, mennyiért vásárolható ki a szerződéséből a sokoldalú magyar válogatott játékos.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 12., péntek 11:31

A korábbi híreknek megfelelően 2 millió fontért kivásárolható szerződéséből az angol harmadosztályú Barnsley angliai születésű, de magyar válogatott középpályása, Callum Styles. Erről a The Yorkshire Post számolt be nemrég.

A onefootbal.com portál közben úgy tudja, hogy a korábban már emlegetett West Bromwich Albion mellett a WBA városi riválisa, a nemrég még Wayne Rooney által irányított Birmingham City is érdeklődik a 23 éves Styles iránt, és akkor tehetnek lépéseket érte a másodosztályú City-től, ha játékosuk, Jordan James valóban az olasz Atalantához szerződik.

Styles továbbra is a League One-tabella 6. helyén álló Barnsley egyik vezére a pályán (20 tétmeccsen 3 gól és 2 assziszt a mérlege), és az elmúlt hetekben, hónapokban számos átigazolási hír megjelent már vele kapcsolatban Angliában, többek között egy német, egy portugál és egy francia csapattal is szóba hozták már az univerzális játékost.

Olvastad már?
NB I: Az MTK megvette a Diósgyőr támadóját - hivatalos
Az MTK Budapest megvásárolta a DVTK támadóját, Marin Jurinát, aki korábban a Magyar Kupa-döntőben is játszott.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A Bournemouth egyértelművé tette, hogy nem kíván megválni Milos Kerkeztől a januári átigazolási időszakban, miközben a Premier League két elitklubjának érdeklődése is fokozódik.
Mezőkövesd/Tiszakécske
Gólkirályt tesztelnek
Bányai Péter, aki jelenleg a Mezőkövesd játékosa, a Tiszakécskénél lépett pályára próbajátékon. A korábbi NB III-as gólkirály tavaly nyáron érkezett Kövesdre, de nem kapott sok lehetőséget. (Öltözőn túl Facebook)
DVSC/Cigánd
NB III-ból a Lokiba
A Cigánd csapatkapitánya, Tóth Márk közös megegyezéssel távozik és a DVSC-ben folytatja karrierjét. A 27 éves játékos az elmúlt másfél évben meghatározó tagja volt NB III-as együttesnek.
Tovább az összes átigazoláshoz