Kazahsztánból igazolhat a DVSC - sajtóhír

Nyikes Zoltán 2022. november 21., hétfő 17:23
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. november 21., hétfő 17:23
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Kizilzsar és a grúz válogatott támadója, Elguja Lobjanidze iránt a Debreceni VSC érdeklődik - írja a kazah vesti kz. A 30 éves támadó remek szezont fut a kazah élvonalban, 10 bajnokin 7 gólt jegyzett, továbbá azt is kiemeli a cikk, hogy a Loki vezetőedzője, Srdjan Blagojevic jól ismerheti a játékost, hiszen a szakember dolgozott korábban az országban. Lobjanidze szerződése 2022. december 31-én jár le a Kizilzsarnál, így szabadon igazolható lesz.

Átigazolások
Vasas
Gólkirály érkezett
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a Vasasnál folytatja pályafutását Pálinkás Gergő, az NB II-es Kecskemét gólkirálya.
NB III
Csizmadia válthat
Csizmadia Csaba legutóbb az NB III Észak-Nyugati csoportjában 3.-ként végzett Dorogot irányította, onnan igazolhat az ugyanebben a csoportban 7.-ként záró Mosonmagyaróvárhoz. (Öltözőn túl)
Paks
Öt év után váltás
Simon Barnabás öt év után elhagyja a paksiakat, a 22 éves kapus az NB II-es Ajkánál folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz