Joseph Paintsil személyében 19 esztendős, már a ghánai felnőttválogatottban is bemutatkozott játékost szerződtetett a Ferencváros.
Ahogy azt a csakfoci.hu elsőként megírta, az átigazolási szezon utolsó óráiban ghánai válogatott játékos szerződtetését jelentette be a Ferencváros.
Joseph Paintsil 19 esztendős, már van barátságos felnőttválogatott mérkőzése is, az előző két szezonját a Tema Youth csapatánál töltötte, ahol különösen utóbbi szezonja sikerült kifejezetten jól - írja a fradi.hu. A gyors, jó irányítókészséggel megáldott középpályás szélsőként is bevethető.
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.