Fradi: Németh Andrást megkeresték, a Mmaee-testvérek maradhatnak, Laidouni valószínűleg távozik

Kubatov Gábor a Mmaee-testvérek, Aissa Laiudouni, Németh András és két ghánai fiatal helyzetéről is beszélt.
Budai László 2022. december 21., szerda 9:44
Kubatov Gábor a Mmaee-testvérek, Aissa Laiudouni, Németh András és két ghánai fiatal helyzetéről is beszélt.
Szerző: Budai László 2022. december 21., szerda 9:44
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az FTC elnöke, Kubatov Gábor az ulloi129.hu-nak adott interjújában beszélt több, az átigazolást érintő kérdésről.

- Abban reménykedtem, hogy a világbajnokság után a két Mmaee-t és Laidounit komoly összegért tudjuk majd értékesíteni. Lehetett volna egy nagybevásárlást csinálni ebből, fel is készültünk erre. De úgy látom, hogy a két Mmaee marad, míg Laidounit valószínűleg elviszik. (...) Németh Andrist megkerestük, de azt üzente, hogy jelen pillanatban nem szeretne visszaigazolni Magyarországra. (...) Van két ghánai srác, aki nemsokára csatlakozik hozzánk (az utánpótlásba - a szerk.). Már voltak nálunk edzőtáborban, többen is, végül ezt a két fiút választottuk ki. Új út ez nekünk is, meglátjuk, hová vezet - nyilatkozta Kubatov.

Átigazolások
ETO
Juárez hazatérne?
A szakembert Mexikóban arról faggatták, hazatérne-e máris külföldi kalandjából. Efraín Juárez kijelentette: soha ne mondd, hogy soha, de jelenleg élvezi a bizalmat az ETO-nál.
ZTE
Így áll Szendrei ügye
Az EL-playoffban is érdekelt, lengyel élvonalbeli Jagiellonia is érdeklődik Szendrei Norbert iránt. Írásos ajánlat azonban jelenleg nincs a ZTE asztalán egy klubtól sem. (NSO)
Fradi
Kodro újabb kérője
Külföldi lapértesülés szerint az indonéz élvonalban szereplő Persija Jakarta szerződtetné Kenan Kodrót.
Tovább az összes átigazoláshoz