Kubatov Gábor a Mmaee-testvérek, Aissa Laiudouni, Németh András és két ghánai fiatal helyzetéről is beszélt.
Az FTC elnöke, Kubatov Gábor az ulloi129.hu-nak adott interjújában beszélt több, az átigazolást érintő kérdésről.
- Abban reménykedtem, hogy a világbajnokság után a két Mmaee-t és Laidounit komoly összegért tudjuk majd értékesíteni. Lehetett volna egy nagybevásárlást csinálni ebből, fel is készültünk erre. De úgy látom, hogy a két Mmaee marad, míg Laidounit valószínűleg elviszik. (...) Németh Andrist megkerestük, de azt üzente, hogy jelen pillanatban nem szeretne visszaigazolni Magyarországra. (...) Van két ghánai srác, aki nemsokára csatlakozik hozzánk (az utánpótlásba - a szerk.). Már voltak nálunk edzőtáborban, többen is, végül ezt a két fiút választottuk ki. Új út ez nekünk is, meglátjuk, hová vezet - nyilatkozta Kubatov.
Átigazolások
DVTK
Sentic új klubja
A Diósgyőrt elhagyó Karlo Sentic hazatért, és a horvát élvonalbeli Slaven Belupo együttesében folytatja pályafutását.
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.