Fotó: fradi.hu
A játékos menedzsere árulta el, hogy Oroszországból is komolyan érdeklődnek a labdarúgóért.
A Ferencváros vb-t megjárt tunéziai válogatott játékosának, Aissa Laidouninak az ügynöke, Andy Evans így nyilatkozott a futballista egyik kérőjéről.
Igen, egy orosz élvonalbeli klubot nagyon érdekli a kliensem. Ennél többet nem mondhatok
- idézte az iroda vezérigazgatóját az ulloi129.hu.
A Laidouni iránt érdeklődő egyesületekről Sztanyiszlav Csercseszov, a Fradi edzője is beszélt, ezt az alábbi cikkre kattintva láthatod.
Olvastad már?
Csercseszov Laidouni eladásáról: "Eddig nem volt olyan lehetőség, amely megfelelt volna a Fradinak" - olasz és orosz klubok is a képben lehetnek
A Ferencváros vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov az orosz Sport-Expresszel osztotta meg véleményét csapata és a tunéziai válogatott 26 éves középpályása, Aïssa Laïdouni esetleges átigazolásáról.
Elolvasom
Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol a magyar kapusedzővel, Petry Zsolttal is együtt dolgozhat.
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.