Fotó: sdna.gr

Az országot váltó Kleinheislert már a reptéren várták, így érkezett meg új állomáshelyére - videó

Budai László 2023. január 11., szerda 13:46
Fotó: sdna.gr
Szerző: Budai László 2023. január 11., szerda 13:46

Kleinheisler László megérkezett Athénba, és hamarosan - ha átmegy az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon - aláírja szerződését a bajnokságot vezető Panathinaikoszhoz. Az sdna.gr a reptérről, helyszíni videóval jelentkezett, és beszélt is a játékossal, aki Eszékről szerződik Görögországba. Görög hírek szerint a magyar válogatott középpályás három és fél éves szerződést köthet az athéniakkal.

- Köszönöm szépen a fogadtatást. Nagyon boldog vagyok, és alig várom, hogy játszhassak és találkozhassak a csapattársaimmal. Nagyon örülök, hogy itt lehetek. Alig várom, hogy megismerjem az edzőt, a stábot és a csapattársaimat. Egy nagyon jó csapathoz érkezem, köszönöm a családomnak, hogy támogatnak - mondta a magyar válogatott játékos.

Az SDNA videója

Átigazolások
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz