Fotó: MTI/Hegedüs Róbert

A Paks NB I-es riválist előzhet meg a piacon, szélső érkezhet Bognár Györgyékhez

A tolnaiak az egyik kieső alapemberét szerezhetik meg. 
Csakfoci.hu 2025. június 23., hétfő 15:49
Fotó: MTI/Hegedüs Róbert
A tolnaiak az egyik kieső alapemberét szerezhetik meg. 
Szerző: Csakfoci.hu 2025. június 23., hétfő 15:49

Honlapunk úgy értesült, a Magyar Kupa-címvédő Paks szerezheti meg az NB II-be kiesett KTE szélsőjét, a védőként és középpályásként is egyaránt otthonosan mozgó Zeke Máriót.

Úgy tudjuk, hogy a Nyíregyháza is nagyon szerette volna a soraiban tudni a KTE 24 éves játékosát, de most a Paks tűnik befutónak az ügyében, a csakfoci.hu információi szerint nagyon közel állnak a felek a megállapodáshoz.

Zeke három év után hagyhatja el a Kecskemétet, amelyben összesen 90 mérkőzésen lépett pályára, folyamatosan alapember volt az NB I-ben. Azt megelőzően megfordult a Vidinél, Budafokon és Gyirmóton is, illetve az ETO utánpótlásában.

Nézz be folyamatosan frissülő átigazolási rovatunkba, ahol az Újpestről, a Fradiról és Kerkezről is olvashatsz friss híreket!

Olvastad már?
Megegyezés: A Puskás Akadémia 40 kilométerről veszi meg Pécsi utódját
Dala Martin hamarosan Felcsútra költözhet Székesfehérvárról. 
Elolvasom
Átigazolások
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.
Szpari
Hárman hosszabbíthatnak
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított három játékosával, így Nemanja Antonov, Eneo Bitri és Vane Jovanov a jövőben is a klubot erősíti. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz