A Fradi edzője elmondta: Dzsudzsák Balázs már a Népligetben készül

A sajtóhírek szerint az Al-Vahdától távozó Dzsudzsák Balázs a Népligetben készül, de a Ferencváros másodedzője szerint ez még nem jelenti, hogy zöld-fehérbe igazol.
Csakfoci Admin 2018. május 26., szombat 13:59
A sajtóhírek szerint az Al-Vahdától távozó Dzsudzsák Balázs a Népligetben készül, de a Ferencváros másodedzője szerint ez még nem jelenti, hogy zöld-fehérbe igazol.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. május 26., szombat 13:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hétfőn honlapunk is beszámolt a lapértesülésekről, miszerint Dzsudzsák Balázs nyáron elhagyja az al-Vahdát, és ingyen távozik az emírségekből. Az információk szerint az al-Vahda már ki is nézett egy középpályást Dzsudzsák pótlására.

A válogatott júniusi felkészülési mérkőzéseire készülő keretében is helyet kapó futballista kapcsán most a Ferencváros másodedzője, Máté Csaba ismerte el a Borsnak: a Népligetben és Telkiben készül.

Ez persze nem jelenti azt, hogy hozzánk készül, átigazolási ügyekben a klub kizárólag a hivatalos oldalán kommunikál

-mondta a szakember.

Dzsudzsák Fradiba igazolását már csak azért sem lehet készpénznek venni, mert korábban Huszti Szabolcs is két hónapig a zöld-fehérekkel készült, aztán mégsem hozzájuk írt alá. Dzsudzsák népligeti edzésének oka lehet az is, hogy a válogatott mérkőzések előtt nem szeretne leállni - klubjánál már véget ért a szezon.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Vidi
Hesz marad
A Videoton FC Fehérvár lehívta a Hesz Olivér szerződésében szereplő opciót, így a 30 esztendős hátvéd a következő szezonban is az NB II-es csapatot erősíti majd.  
ETO
Új sportigazgató
Dunaszerdahelyről érkezhet az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz