A visszatérő Bese a győzelmet is meghozta csapatának – videó

Újra a kezdőcsapatban játszott a magyar válogatott játékos, nagymúltú klubot vert a Le Havre.
Dudás Gábor 2017. szeptember 19., kedd 23:03
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 19., kedd 23:03

Bese Barnabás végig a pályán volt, miközben klubja, a Le Havre 1-0-ra győzött a keddi, francia másodosztályú bajnokin a kétszeres francia bajnok és kupagyőztes Sochaux ellen.

A 23 éves, 6-szoros magyar válogatott jobbhátvéddel továbbra is kiváló klubja mérlege az idényben: 5 győzelem mellett csak 1-1 döntetlen és vereség szerepel csapata neve mellett. Három nyeretlen találkozó után győzött újra a feljutásért hajtó Le Havre.

A győztes találat egyébként Jean-Philippe Mateta nevéhez fűződött az első félidő ráadásában, a 48. percben.