Vida öt perc alatt csereként lőtt hatalmas gólt a "magyaros" EL-meccsen – videó

A DAC magyar középpályása, Vida Kristopher csereként beállva, öt perc alatt hatalmas gólt a görög Atromitosz kapuját őrző Megyeri Balázsnak.
Csakfoci Admin 2019. július 25., csütörtök 22:25
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 25., csütörtök 22:25

Vida Kristopher csereként lépett pályára a Megyeri Balázst és Ugrai Rolandot soraiban tudó görög Atromitosz elleni EL-selejtezőn. A találkozó 21. percében a vendégek megszerezték a vezetést Divkovic találatának köszönhetően.

A 30. percben Peter Hyballa pályára küldte a 23 éves magyar középpályást, aki Kalmár passzából 22 méterről óriási gólt lőtt a görögöknek (1-1).

A 2-1-es végeredményt Manousos állította be, így a dunaszerdahelyiek nehéz helyzetből várják az egy hét múlva esedékes athéni visszavágót.

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.