Újabb magyar gól Amerikában: Sallói ismét betalált - videó

Folytatja remek formáját az Egyesült Államokban Sallói Dániel. A fiatal magyar csatár ismét betalált.
Mokány Lajos 2017. szeptember 24., vasárnap 20:52
Szerző: Mokány Lajos 2017. szeptember 24., vasárnap 20:52

Remek héten van túl Sallói Dániel: pár napja csereként beállva elévülhetetlen érdemeket szerzett abban, hogy csapata, a Sporting Kansas City negyedszer is megnyerje története során a Lamar Hunt U.S. Open Cupot, azaz az Egyesült Államok labdarúgásának elsőszámú kupasorozatát, hiszen eredményes volt.

Jó sorozata folytatódott, hiszen vasárnap a bajnoki meccsen is betalált. Ő szerzett vezetést a Los Angeles Galaxy ellen. Sallói a 18. percben volt eredményes: egy szélről belőtt labdánál emberét megelőzve lőtt gólt. Csapata ezt követően szerzett még egyet, a végeredmény 2-1 lett.

Az MLS Twitter oldala szerint egyébként a játékos családja ezen a meccsen is ott volt, Sallói István többek között Urbányi István társaságában volt jelen a találkozón.