Szétrúgták Ramos orrát az Atlético-Realon, de a rekorder bíró nem látta – videó

A 232. spanyol élvonalbeli bajnokijával rekorderré váló David Fernández Borbalán játékvezető főszereplővé vált szombaton, az Atlético-Real Madrid derbin (0-0).
Dudás Gábor 2017. november 19., vasárnap 10:00
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 19., vasárnap 10:00

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt!

A bíró a mezőnyben is több kétes ítéletet hozott, borzolva a kedélyeket mindkét oldalon, a 36. percben azonban egy egyértelműnek tűnő 11-est felejtett el befújni a vendégeknek. Lucas Hernandez a fejelni készülő Sergio Ramos arcát-orrát találta telibe a labda helyett az ötösnél, a bírói síp azonban néma maradt.

Ramost orrtöréssel le is kellett cserélni egyébként a 0-0-s találkozó szünetében.

Az esethez hozzátartozik, hogy a két játékos májusban is összehozott egy erősen vitatható szituációt, igaz, akkor Ramos volt a „hunyó”. A 3-0-s BL-siker alkalmával a Real-ikon egy könyökössel tette helyre a francia riválisát, ám megúszta a jogosnak tűnő piros lapot.