Serie A: Ronaldo kihagyott büntetője ellenére még veretlen a Juventus – videó

A Juventus saját közönsége előtt 3-0-ra nyert a sereghajtó Chievo ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén. Az AC Milan a második félidőben őrölte fel a Genoát.
Nyikes Zoltán 2019. január 21., hétfő 22:26
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. január 21., hétfő 22:26

A találkozó góljait Douglas Costa, Emre Can, és Daniele Rugani szerezték. A Juve legnagyobb sztárja, Cristiano Ronaldo az 53. percben büntetőt hibázott, és több ziccert is kihagyott a mérkőzésen.

A torinóiak továbbra sem vesztettek bajnokit az idényben. (MTI)

Összefoglaló

Serie A, 20. forduló

Juventus-Chievo 3-0 (Douglas Costa 13., Emre Can 45., Rugani 84.)
Genoa-AC Milan 0-2 (Borini 72., Suso 83.)

Korábban játszották:

Napoli-Lazio 2-1 (Callejón 34., Milik 37., ill. Immobile 65.)
Cagliari-Empoli 2-2 (Pavoletti 36., Diego Farias 91., ill. Di Lorenzo 70., Zajc 81.)
Fiorentina-Sampdoria 3-3 (Muriel 34., 70., Pezzella 93., ill. G. Ramírez 44., Quagliarella 81., 85. – az elsőt büntetőből)
SPAL-Bologna 1-1 (Kurtic 63., ill. Palacio 24.)
Frosinone-Atalanta 0-5 (G. Mancini 11., D. Zapata 44., 47., 64., 73.)
Internazionale-Sassuolo 0-0
Udinese-Parma 1-2 (Okaka 50., ill. Inglese 11. – büntetőből, Gervinho 68.)
AS Roma-Torino 3-2 (Zaniolo 15., Kolarov 34., El Shaarawy 73., ill. Rincón 51., Ansaldi 67.)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.