PL: Kane estében lőtt gólja sem volt elég a győzelemhez – videó

Bár Harry Kane estében gólt lőtt a Leicester City elleni bajnokin a Premier League 6. fordulójában, a hazaiak kétszer is válaszoltak az angol válogatott támadó találatára, így a Tottenham 2-1-re kikapott.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 21., szombat 15:35
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 21., szombat 15:35

Leicester City - Tottenham 2-1 (Ricardo Perreira 69., Maddison J. 85., ill. Kane H. 29.)/h4>

A világ legjobb csatárainak egyik legfőbb tulajdonsága, hogy a kapu előtt bármilyen szituációban feltalálják magukat, ám ennél a helyzetnél valószínűleg kevesen fogadtak volna arra, hogy Harry Kane végül betalál. A Tottenham klasszis támadója fura góllal szerzett vezetést csapatának a Leicester City elleni bajnokin a 29. percben.

Fordulás után a 69. percben Jamie Vardy beadására Ricardo Pereira érkezett, és tizenegy méterről egyenlített. A 85. percben James Maddison állította be a 2-1-es végeredményt, amire már a Tottenhamnek nem volt válasza.

Összefoglaló

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.