Nagy Dominik: Gól és gólpassz a drámai lengyel rangadón - videó

Hiába talált be fejjel már a 2. percben, majd adott később gólpasszt is Carlitos Lopeznek, Nagy Dominik nem örülhetett győzelemnek a Legia Varsóval a Wisla Krakkó elleni vasárnapi lengyel bajnoki rangadón.
Dudás Gábor 2018. október 21., vasárnap 20:04
Szerző: Dudás Gábor 2018. október 21., vasárnap 20:04

Annak viszont igen, hogy csapata végül a 90. percben pontot tudott menteni (3-3). A Legia már 2-0-ra is vezetett Nagy Dominik remeklésének is köszönhetően, de a Wisla kétgólos hátrányból is fordítani tudott.

A lefújás előtt nem sokkal azonban Carlitos ismét betalált, így döntetlennel zárult a vasárnapi rangadó. Nagy a 79. percig volt a pályán.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.