Kiszenvedte a győzelmet a Real Madrid a sereghajtó ellen - videó

A 89. percig pontszerzésre állt Madridban az újonc és utolsó helyen álló Huesca, de Benzema gólja végül 3-2-s sikert jelentett a Real Madrid számára vasárnap este.
Dudás Gábor 2019. március 31., vasárnap 22:39
Szerző: Dudás Gábor 2019. március 31., vasárnap 22:39

Cucho góljával már a 3. percben vezetést szerzett a spanyol élvonalban utolsó helyen álló Huesca a Santiago Bernabeu Stadionban.

A kapujában Zinedine Zidane fiával, a 20 éves Lucával - és a kezdőben a 19 éves Brahim Diazzal - felálló Real Madrid a 25. percben egyenlített Isco találatával, majd Ceballos révén vezetett is, de a kiscsapat Etxeita fejesével a 74. percben egalizált.

A Real azonban a második találat előtt gólpasszt is jegyző Benzema 89. perces góljával mégis megnyerte a mérkőzést és továbbra is versenyben van a 2. helyért a városi rivális Atlético Madriddal.

La Liga, 29. forduló:

Real Madrid – Huesca 3-2 (Isco 25., Ceballos 62., Benzema 89., ill. Cucho 3., Etxeita 74.)

Sevilla – Valencia 0-1 (D. Parejo 46. – 11-esből)

Levante – Eibar 2-2 (Morales 5., Rochina 26., ill. Escalante 19., Enrich 78.)

Rayo Vallecano – Real Betis 1-1 (R. De Tomás 34., ill. C. Tello 81.)

Real Valladolid – Real Sociedad 1-1 (Keko 9., ill. Oyarzabal 79.)

Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.