Két győzelem után sima vereséget szenvedett az Újpest – videó

Az Újpest a sima, kétgólos vereséget szenvedett a lengyel élvonalban szereplő Zaglebie Lubintól felkészülési mérkőzésen.
Csakfoci Admin 2019. január 22., kedd 15:52
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 22., kedd 15:52

A múlt heti Qarabag (1-0) és a Sahtyor Szoligorszk elleni (6-2) győztes edzőmeccs után az Újpest korán hátrányba került a Zaglebie Lubin ellen, hiszen a lengyelek a 10. percben megszerezték a vezetést: egy bedobás után a lengyelek kipasszolták a lila-fehérek játékosait a tizenhatos előterében, majd 11 méterről Pawlowski kilőtte a hosszú sarkot (1-0). A folytatásban a Lubin helyzeteket dolgozott ki, de újabb találat nem született az első félidőben.

A második játékrész 49. percében a Lubin kétgólosra növelte az előnyét: Balic bólintott közelről az Újpest kapujába (2-0). A hátralévő időben mindkét csapat előtt adódtak helyzetek, és mivel újabb gól nem született, így maradt a 2-0-ás lubini győzelem.

Összefoglaló

Felkészülési mérkőzés (Spanyolország):

Zaglebie Lubin (lengyel) - Újpest 2-0 (Pawlowski 10., Balic 49.)

Újpest I. félidő: Pajovic - Horj, Balázs, Tode - Diallo, Onovo, Obinna, Simon - Zsótér, Lubaky, Lukács

Újpest II. félidő: Banai - Ristevski, Litauszki, Pauljević, Bureković - Sanković, Nagy, Beridze -Novothny