Ijesztő eset: Elájult az argentin világsztár a válogatott meccsen

Kórházba kellett szállítani a klasszis támadót a Nigéria elleni mérkőzésről.
Dudás Gábor 2017. november 14., kedd 21:24
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 14., kedd 21:24

Gólt szerzett, majd a szünetben elájult és kórházba kellett szállítani Sergio Agüerót az Argentína-Nigéria válogatott felkészülési meccsről (2-4).

Az oroszországi vb-helyszínen, Krasznodarban lejátszott találkozón a Manchester City klasszisa csapata második (és utolsó) találatát jegyezte a 36. percben, de az első félidő lefújását követően hirtelen rosszul lett és eszméletét vesztette az öltözőben, innen egy közeli kórházba szállították a mentők.

A legfrissebb beszámolók szerint a támadó már jobban és eszméleténél van, de további vizsgálatok várnak rá.