Hiába a bombagól, a ManCity a 97. percben kicsikarta a győzelmet – videó

Akár a Puskás-díjra is esélyes lehet a Bournemouth-játékos találata.
Budai László 2017. augusztus 26., szombat 15:29
Szerző: Budai László 2017. augusztus 26., szombat 15:29

Hatalmas bombagóllal szerzett vezetést a Bournemouth a Manchester City elleni PL-mérkőzésen. A hazaiak részéről Daniels zúdította be a labdát baloldalról a hosszú felső sarokba – Edersonnak esélye sem volt. Gabriel Jesus azonban nem sokkal később egyenlített, ekkor még sok volt hátra a találkozóból. Igaz, úgy tűnt, a City nem tudja meglőni a győztes találatot, de aztán a 97. percben Sterling révén csak kicsikarta valahogy a sikert. A gólszerző a 100. percben ki is állíttatta magát, de ez már nem változtatott az eredményen.

PL, 3. forduló

Bournemouth-Manchester City 1-2 (Daniels 13., ill. Jesus 21., Sterling 97.) - kiállítva: Sterling 100. (City)

ÍGY ÁLL A PREMIER LEAGUE - TABELLA

Fradi
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.