Első NB I-es meccsén majdnem élete gólját lőtte a Honvéd támadója - videó

Centiken múlott, hogy a Honvéd fiatal támadója, Cipf Dominik megszerezze első gólját az élvonalban.
Csakfoci Admin 2018. július 22., vasárnap 10:06
Szerző: Csakfoci Admin 2018. július 22., vasárnap 10:06

A Honvéd saját nevelésű játékosa, Cipf Dominik szombaton mutatkozott be az NB I-ben a Haladás elleni (3-2) mérkőzésen a 91. percben a brazil Danilo cseréjeként. A 17 éves játékos a 93. percben Lukács Dániel jobb oldali beadása után ollózásra szánta el magát - ami még a rutinos, 42 éves Haladás-kapust, Király Gábort is meglepte - azonban a felső lécen csattant a labda.

A fiatal csatárnak a szépségdíjas mozdulata után már nem volt több ideje a bizonyításra, mivel Berke Balázs játékvezető lefújta a 3-2-es Honvéd sikert hozó mérkőzést.

Benczés: "Ironikus, a Loki legalacsonyabb játékosa gólt fejelt", Hipp: "Batik kiprovokálta az ütést" – így látták az edzők
Így értékelték az OTP Bank Liga edzői a szombati, délutáni-esti mérkőzéseket.