EL: A korábbi Vidi-játékos gólt lőtt, Kádárék győzelme továbbjutást ért a "magyar" meccsen – videók

A Kádár Tamással felálló Dinamo Kijev ideigenben nyert 1-0-ra a Kleiheisler Lászlót is foglalkoztató Asztana ellen az EL G-csoportjában, és ezzel bebiztosították a továbbjutásukat. A Vidi korábbi játékosa, Zé Luis gólt rúgott a Rapid Wiennek, de ez kevésnek bizonyult.
Csakfoci Admin 2018. november 29., csütörtök 18:58
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 29., csütörtök 18:58

Asztana – Dinamo Kijev 0–1 (Verbic 29.)

Az Asztana és a Dinamo Kijev csoportmeccsén a hazaiaknál Kleiheisler László kezdő volt, ahogy az ukránoknál Kádár Tamás is kezdett. A vendégek a 29. percben szerezték meg a vezetést egy félpályáról indult akció után y sarkazott Benjamin Verbichez, aki kilőtte a hosszú sarkot.A találkozón több gól nem született, és így a mostani sikerével a Dinamo továbbjutott az EL egyenes kieséses szakaszába.

Összefoglaló

Spartak Moszkva – Rapid Wien 1–2 (Zé Luís 20., ill. Muldur 80., Schobesberger 91.)

A G-csoportban a Szpartak Moszkva és a Rapid Wien összecsapásán már a 20. percben vezetést szereztek az oroszok, miután a korábbi Vidi-játékos, Zé Luis betalált. A második félidőben az osztrákok megemberelték magukat: a hajrában Murdur és Schobesberger is eredményes v olt, amivel kialakult az 1-2-es vendég győzelem.