Copa América: Videóbíró és bombagól is kellett a brazilok sikeréhez – videó

Magyar idő szerint szombat hajnalban megkezdődött a Copa América. A nyitómeccsen a házigazda brazilok könnyedén nyertek 3-0-ra Bolívia ellen.
Csakfoci Admin 2019. június 15., szombat 9:09
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 15., szombat 9:09

Magyar idő szerint szombat hajnalban a Brazília - Bolícia mérkőzéssel indult a 2019-es Copa América. A Neymart sérülés miatt nélkülöző hazaiak gól nélküli első félidőt követően a 49. percben megszerezték a vezetést Coutinho révén (1-0). A bolíviai Jusino kezezése után a játékvezető fülére szóltak, majd a videóbíró-rendszer megadta a tizenegyest, amit Coutinho értékesített

Négy perccel később Firmino beadása után ismét Coutinho volt eredményes (2-0), majd a 84. percben a csereként beálló Everton 17 méterről hatalmas gólt lőtt, kialakítva ezzel a 3-0-s végeredményt.