Bundesliga: Dárdaiék sorozatban negyedszer kaptak ki, hátrányból fordítva nyertek Gulácsiék – eredmények, videó

A félidőben még 2-1-es hátrányban volt, azonban egy remek fordításnak köszönhetően győzelmet ünnepelhetett a Gulácsi Pétert és Willi Orbánt foglalkoztató RB Leipzig a Bundesliga 28. fordulójában szombaton. A Dárdai Pál által Hertha BSC 2-1-re kikapott az újonc Düsseldorftól.
Csakfoci Admin 2019. április 6., szombat 17:34
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 6., szombat 17:34

Leverkusen - RB Leipzig 2-4 (Havertz 11. - büntetőből, 23., ill. Sabitzer 17., Werner 64., Forsberg 71. - büntetőből, Cunha 84.)

Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal a kezdőben pályára lépő RB Leipzig már a 11. percben hátrányba került, miután Havertz büntetőből talált be. Alig hat perccel később Sabitzer egyenlített, azonban nem sokáig örülhettek a lipcseiek, hiszen a 23. percben ismét Havertz volt eredményes.

Fordulás után az 55. percben Willi Orbán sárga lapot kapott, majd hét perc alatt két gólt is rúgtak a lipcseiek: előbb a 64. percben Werner, majd a 71. percben Forsberg büntetőből vette be Hradcky kapuját. A 2-4-es végeredményt Cunha állította be a 83. percben, és a lipcseiek megerősítették a 3. helyüket a tabellán.

Összefoglaló

Hertha - Düsseldorf 1-2 (Grujic 42. ill., Raman 35., 61.)

A Dárdai Pál által irányított Hertha még a félidőben 1-1-re állt, majd a második félidő 61. percében Raman megszerezte második góját, amivel kialakult az 1-2-es végeredmény. A berliniek a mostani vereséggel zsinórban negyedszer kaptak ki a bajnokságban.