Bundesliga: A Bayern pazar szabadrúgásgóllal biztosította be győzelmét - videó, tabella

A Bayern München magabiztos sikert aratott péntek este a Bayern Leverkusen ellen a Bundesligában, Jupp Heynckes együttese James Rodríguez hosszabbításbeli szabadrúgásgóljával tette fel az i-re a pontot.
Csakfoci Admin 2018. január 12., péntek 22:39
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 12., péntek 22:39

A Bundesliga egyetlen pénteki mérkőzésén a listavezető Bayern München a Bayer Leverkusen otthonába látogatott. Jupp Heynckes gárdája már az első félidőben megszerezte a vezetést Martinez révén, az előnyt a 59. minutumban Ribery növelte tovább. Volland találatával felcsillant a remény a hazaiaknak, de James Rodríguez pazar szabadrúgásgólja mindent eldöntött, a Bayern 3-1-re győzött.

Bayer Leverkusen - Bayern München 1-3 (Volland 70. ill. Martinez 29., Ribery 59., Rodríguez 90+1.)

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA MEZŐNYE