Bundesliga: A Freiburg Sallai nélkül tréfálta meg a Bayernt, a hosszabbításban nyert a Dortmund - eredmények, videó

A Bundesliga 27. fordulójában a Bayern München 1-1-es döntetlent játszott a Sallai Rolandot nélkülöző Freiburg otthonában. A Borussia Dortmund pedig a hosszabbításban, Paco Alcácer duplájával tartotta otthon a három pontot a Wolfsburg ellen.
Csakfoci Admin 2019. március 30., szombat 17:26
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 30., szombat 17:26

Freiburg - Bayern München 1-1 (Holer 3., ill. Lewandowski 22.)

A Sallai Rolandot hosszabb ideje sérülés miatt nélkülöző Freiburg hazai pályán fogadta a Bayern Münchent a Bundesliga 27. játéknapján. A hazaiak már a 3. percben megszerezték a vezetést Holer találatával, amire a 22. percben Lewandowski tudott válaszolni, így a félidőben 1-1-el mentek pihenni a felek.

A fordulás után mindkét edző változtatott a csapatán, és a bajorok többet tettek a győzelemért, de be kellett érniük az 1-1-es döntetlennel.