A svájci rendőrség közbelépésére volt szükség a szerb futballhuligánokkal szemben a Young Boys és a Crvena zvezda szerdai Bajnokok Ligája-selejtezője előtt és után is Bernben.
A több száz fős vendég ultracsoport már az érkezésekor gondot okozott, többektől támadó eszközöket koboztak el, illetve hamis jegyekkel próbáltak bejutni a meccsre. A vendégdrukkerek a stadionhoz vonulva több embert bántalmaztak, a rendőrség figyelmeztető lövéseket adott le. Az összecsapásokban öten megsérültek, három randalírozót pedig letartóztattak.
A rendőrségnek a 2-2-re végződött találkozó után is többször, még éjfél után is be kellett avatkoznia. (MTI)
Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.