Kilencen megsérültek abban a szurkolói összecsapásban, amely kedden este zajlott le az AEK Athén–Ajax Amsterdam Bajnokok Ligája-mérkőzésen.
A találkozó előtt a rendőrségnek kellett megfékeznie a hazai fanatikusokat, akik műanyag palackokkal és egyéb tárgyakkal, sőt még egy Molotov-koktéllal is megdobták a vendégdrukkereket. A hatóság közlése szerint a sérültek között hat Ajax-szurkoló és három rendőr van, az egyik drukkerek súlyos fejsérülést szenvedett.
A meccset 2–0-ra az Ajax nyerte, s ezzel biztosította a helyét a nyolcaddöntőben. (MTI)
Videók az esetről
Átigazolások
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.