Balhé: A pályára zúduló szurkolók miatt fújták le a nagy francia rangadót - videó

"Nyugaton" sem oldották még meg azért teljesen: a St Etienne és az Olympique Lyon örökrangadója a vendégcsapat ötödik gólja után szakadt félbe, amikor az egyébként duplázó Fekir a mezér mutogatva ünnepelte a második találatát a hazai drukkerek előtt. Ekkor szakadt el a cérna a szurkolóknál, a pályára özönlöttek, a játékosok és a bírók pedig az öltözőbe menekültek. Majdnem egy óra kényszerszünet után játszották le végül az utolsó néhány percet, maradt a 0-5 végül.
Dudás Gábor 2017. november 6., hétfő 11:20
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 6., hétfő 11:20
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.