PL: Négy sima győzelem, 19 éves játékos döntötte el a nagy rangadót - videó, tabella

Mokány Lajos 2018. március 10., szombat 18:24
Szerző: Mokány Lajos 2018. március 10., szombat 18:24

Az esti találkozón:

Chelsea - Crystal Palace 2-1 (Willian 25., Kelly 32.-öngól ill. Aanholt 90.)

A késődélutáni mérkőzéseken:

Everton–Brighton 2–0 (Bong 60. – öngól, Tosun 76.)
West Ham United–Burnley 0–3 (Barnes 66., Wood 70., 81.)
Newcastle United–Southampton 3–0 (Kenedy 2., 29., Ritchie 57.)
West Bromwich Albion–Leicester City 1–4 (Rondón 8. ill. Vardi 21., Mahrez 62., Iheanacho 76., Iborra 94.)
Huddersfiel–Swansea City 0–0

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A PREMIER LEAGUE MEZŐNYE - KATTINTS!

Rangadóval indult az angol bajnokság 30. fordulója. A második helyen álló Manchester United a harmadik Liverpoolt fogadta, és egy félidő alatt 2-0-ra elhúzott. Már a 14. percben megszerezte az MU a vezetést Marcus Rashford találatával, majd tíz perc múlva a 19 éves támadó ismét betalált.

Juan Mata végleg lezárhatta volna a párharcot a hajrában, de közeli ollózása mellé ment. Az első félidőben szinte végig a hazaiak akarata érvényesült, megérdemelten vezetett az MU.

A Liverpool fordulás után Eric Bailly öngólja után szépített a 66. percben - bár a hajrában akadtak még izgalmak (Fellaini mozdulata után például 11-est reklamáltak a vendégek), de 2-1 lett a vége.

A United előnye ezzel 5 pontra nőtt a Pool előtt - ÍME A TELJES TABELLA!