Fotó: twitter.com/Argentina

Vb-selejtezők: Di María pazar góllal lőtte közelebb Katarhoz az argentinokat - videó

Már a hetedik percben megszületett a győztes gól az Uruguay-Argentína vb-selejtezőn.
Nyikes Zoltán 2021. november 13., szombat 10:27
Fotó: twitter.com/Argentina
Már a hetedik percben megszületett a győztes gól az Uruguay-Argentína vb-selejtezőn.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. november 13., szombat 10:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az argentin labdarúgó-válogatott 1-0-ra győzött Uruguay vendégeként a dél-amerikai világbajnoki selejtező pénteki játéknapján, ezzel közel került ahhoz, hogy kijusson a jövő évi katari vb-re.

Az immár 26 mérkőzés óta veretlen argentinok győztes találatát Ángel Di María szerezte a hetedik percben, Lionel Messi csereként az utolsó negyedórára kapott lehetőséget. Tizenkét forduló alatt szerzett 28 pontjával az argentin együttes második a kontinentális kvalifikációs sorozat tabelláján - a már biztos vb-résztvevő brazilok mögött -, és mindössze egyetlen győzelemre van szüksége ahhoz, hogy matematikailag is biztossá váljon vb-szereplése.

Eredmény, 13. forduló:

Uruguay-Argentína 0-1 (Di María 7.)

(MTI)

Di María remek gólja

A tabella

Standings provided by SofaScore LiveScore

Átigazolások
Légiósok
Balogh mehet Parmából
Balogh Botond távozhat Parmából, nem számolnak vele.
Légiósok
Yaakobishvili már új klubjánál
A Barcelonától egyelőre kölcsönben távozó Yaakobishvili Áron már a lelátóról nézte végig új együttese, az Almería 3-0-s győzelmét az Eldense ellen. (Mundo Deportivo)
ETO
Tóth Rajmund távozott
Hivatalosan is Törökországban folytatja pályafutását Tóth Rajmund.
Tovább az összes átigazoláshoz