Ćorluka szerint jó eredmény az 1-1, Modrić szerint ennél több kell az Eb-n - így látták a horvátok

Feltöltve: 2016, március 27 - 10:27 Frissítve: 2016, március 27 - 17:53

A tegnapi mérkőzés után a horvát játékosok közül a legtöbben nem szívesen nyilatkoztak, de néhányan igen, köztük a Real Madrid játékosa is, Luka Modrić. A fáradtságra panaszkodtak, de igazságosnak tarják a döntetlent.

Akció: Csoportos utazás az Eb-re, belépővel és tengerparti nyaralással

A goal.com-on olvasható interjúkból kiderül, hogy a horvátok nem elégedettek a döntetlennel, de igazságosnak tarják azt. Mindenki a fáradtságra hivatkozott, köztük Šime Vrsaljko is, aki szerint "Kiegyenlített meccs volt, az első félidőben mi, a másodikban ők voltak a jobbak."

Vedran Ćorluka az utazásra panaszkodott, ő is kiemelte, hogy a második félidőben a magyar válogatott remekül játszott. Értékelését úgy zárta, hogy "Az 1-1 jó eredmény."

Luka Modrić, a nyilatkozók közül a legnagyobb sztár, véleménye szerint is a magyar csapat rászolgált a döntetlenre. "Nehéz meccset játszottunk Izrael ellen, utáni hosszú volt az út, ráadásul még egy reklámfotózáson is részt vettünk. Fáradtak voltunk, ennél több kell az Európa-bajnokságon."

Domagoj Vida is elégedetlen a második félidővel, szavai szerint hagytak minket játszani, és a döntetlen a legigazságosabb eredmény, ami születhetett. Ő is fogadkozott, hogy ennél több kell, de egyben figyelmeztetett is, hogy nagyon kevés az idő az EB-ig. (Fotó: goal.com)