Utánpótlás: Döntetlen Wales ellen

Az U17-es válogatott szeptember végén kezdi meg Európa-bajnoki selejtezőjét, előtte az utolsó felkészülési mérkőzéseit a héten Walesben játssza le, a házigazdák korosztályos együttese ellen.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 23., kedd 19:24
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 23., kedd 19:24

Szélesi Zoltán csapata fordulatos meccsen 2-2-t játszott Wales ellen. Jó kezdés után Szerető Krisztofer már a 8. percben vezetést szerzett. A folytatásban a magyar fölény ellenére egy büntetőből walesi gól született, ez sajnos megfogta a mienket, a szünetre már 2-1-es walesi előnnyel mente a csapatok.

Winkler András jó lövése a 63. percben állította be a végeredményt, 2-2 lett tehát a vége.

Szélesi Zoltán a mérkőzés után így nyilatkozott az mlsz,hu-nak:

Továbbra is keressük a legoptimálisabb összetételű csapatot, ezért pár helyen változott a válogatott összetétele a Telki Kupán pályára lépő együtteshez képest. Sajnos játékban nem tudtuk ott folytatni, ahol a legutóbbi meccsünkön abbahagytunk, csak a második félidőre kezdett hasonlítani a játék arra, ami a minimális elvárásom a válogatottól. Nem lehetünk elégedettek, a két csapat játékereje alapján gólokkal kellett volna nyernünk a mérkőzést, de a játék képe alapján ma nem érdemeltünk győzelmet.