Ugyanott végzett az MU Budapesten, mint a Premier League-ben - videó

A Benfica U11-es együttese nyerte a hatodik alkalommal megrendezett nemzetközi Mészöly Kupa-gyerektornát Budapesten.
Dudás Gábor 2017. május 28., vasárnap 17:29
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 28., vasárnap 17:29

Az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, valamint a Fővárosi Vízművek Rt. Sporttelepén megrendezett nemzetközi tornán a Mészöly Focisuli, az MTK és a Haladás mellett olyan sztárklubok vettek részt, mint a MU, a Benfica, vagy éppen a Dinamo Zagreb.

A kétnapos esemény végén a Benfica örülhetett, amely a vasárnapi döntőben a svéd Hammarby-t (4-1) múlta felül, míg a bronzmeccsen a Dinamo 3-0-ra verte az MTK tehetségeit. A legnagyobb név, a Manchester United meg kellett, hogy elégedejen a hatodik hellyel, többek között azért is, mert a csoportmeccsek során ezzel a parádés Mudri Márk-góllal kikapott 2-1-re az MTK-tól: