U21: Balogh a könyökös után nem tud pályára lépni, megsérült egy csapattársa is

Az MLSZ a Twitteren jelentette be először, hogy Sallai Roland és Balogh Norbert is kihagyja a csütörtöki U21-es Eb-selejtezőt.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 29., hétfő 16:43
Az MLSZ a Twitteren jelentette be először, hogy Sallai Roland és Balogh Norbert is kihagyja a csütörtöki U21-es Eb-selejtezőt.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 29., hétfő 16:43

Balogh Norbert sérülése már ismert volt, a csakfoci.hu is beszámolt a látványos esetről. A másik Palermóban focizó korosztályos válogatott, Sallai Roland is kénytelen lesz kihagyni a Liechtenstein elleni mérkőzést.

A magyar korosztályos csapat csoportjában jelenleg a negyedik helyen áll, Portugália, Albánia és Izrael mögött. A következő mérkőzést szeptember 1-jén, csütörtökön, 20 órától rendezik Gyirmóton, ekkor Liechtenstein lesz az ellenfél.

Átigazolások
DVSC
Szűcs Genovában?
Szűcs Tamásért, a DVSC 21 éves középpályásáért érdeklődik az olasz élvonalbeli Genoa együttese. (haon.hu)
Légiósok
Hová megy Szalai Attila?
A lengyel bajnokságban szereplő Pogon Szczecinben kölcsönben futballozó Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy a következő idényben is a klub játékosa legyen.
ZTE
Svájcba is vinnék a védőt
Az svájci FC Basel is érdeklődik a ZTE nigériai védője, Akpe Victory iránt. A Magyar Kupa-döntőn meg is nézték a 19 éves játékost. (Basler Zeitung)
Tovább az összes átigazoláshoz