U19-es válogatott: A második hely a cél az elitkörben

A magyar U19-es válogatott hiába nyert 4-3-ra Macedónia ellen az Eb-selejtező elitkörében, már nem tud a csoport első helyén végezni. Németh Antal szövetségi edző annak örült, hogy az angolok elleni 1-4 után fel tudtak állni.
Privacsek András 2018. március 25., vasárnap 12:54
A magyar U19-es válogatott hiába nyert 4-3-ra Macedónia ellen az Eb-selejtező elitkörében, már nem tud a csoport első helyén végezni. Németh Antal szövetségi edző annak örült, hogy az angolok elleni 1-4 után fel tudtak állni.
Szerző: Privacsek András 2018. március 25., vasárnap 12:54

 - Nem játszottunk igazán jól, sok védelmi hibát vétettünk, viszont helyén volt a szívük a játékosoknak, óriási akarattal futballoztak, és végül ez hozta meg a győzelmet. A macedónok több remek képességű futballistát vonultattak fel, akiket igazán nehéz volt tartani, de nálunk is akadt több jó egyéni teljesítmény elöl, amire szükség is volt a sikerhez. Az angolok elleni mérkőzést követően rendkívül csalódott volt az egész csapat, nagyon örülök, hogy játékosaim ezek után is maximális motivációval, hatalmasat küzdve futballoztak, és megnyerték a meccset. A célunk, hogy győzelemmel zárjuk az elitkört, és megszerezzük a második helyet a csoportban - értékelt az mlsz.hu-nak Németh Antal szövetségi edző.

A mérkőzés összefoglalója - itt!

Válogatottunk kedden 14.00 órakor játssza utolsó mérkőzését, amelyen a lettek ellen egy esetleges döntetlen is a második helyet jelentené a csoportban.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz