Nézőtéri felvételek Dublinból, ahol a magyar U17-es válogatott büntetőkkel 5-4-re verte Belgiumot, ezzel az 5. helyen végzett az Európa-bajnokságon és kvalifikálta magát a brazíliai világbajnokságra!
Olvastad már?
Megvan! Kijutott a magyar U17-es válogatott a vb-re!
A magyar válogatott 1-1-es döntetlent ért el a rendes játékidőben Belgium ellen, Kaluika góljára még Komáromi válaszolt, majd a 11-es párbajban 5-4-re nyert Preisinger Sándor csapata (az MTK-s Zuigeber lőtte az utolsó, mindent eldöntő 11-est), így a mieink ott lesznek a brazíliai vb-n.
Elolvasom
Átigazolások
Soroksár
Négy távozó
A Soroksár SC bejelentette, hogy távozik a klubtól Tumma Gergely, Kundrák Norbert, Könczey Márk és Tóth Gábor is.
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.
Nagykanizsa
Hárman is próbajátékon
Kersák Roland, Ebot Martin és Yaroslav Helesh is az NB II-es Nagykanizsánál vesz részt próbajátékon - szúrta ki az Öltözőn Túl.