Ifi BL: Minimális hátrányban a magyar csapat

Az ifjúsági labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőjének első mérkőzésén az Illés Akadémia-Haladás U19-es csapata egy góllal kikapott a fehérorosz FC Minsk hasonló korú együttesétől.
Privacsek András 2018. október 3., szerda 21:36
Az ifjúsági labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőjének első mérkőzésén az Illés Akadémia-Haladás U19-es csapata egy góllal kikapott a fehérorosz FC Minsk hasonló korú együttesétől.
Szerző: Privacsek András 2018. október 3., szerda 21:36

A 43. percben Zerdzeu kapott egy hosszú indítást, majd a védők gyűrűjében, 12 méterről, balról a bal sarokba lőtt - írja a haladas.hu.

Szünet után kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, sok volt a kemény összecsapás. A hajrában mindkét kapu előtt adódott egy-egy nagy ziccer, a vasiak nagy rohamokat vezettek, de az eredmény már nem változott.

Németh Szabolcs, a magyar csapat vezetőedzője így értékelt: - Mezőnyben ellenfelünk fölé nőttünk, de egy egyéni hibából gólt kaptunk. A játék képe alapján bizakodó vagyok a továbbjutást illetően.

A visszavágót október 24-én, 16.30-kor rendezik a Haladás Sportkomplexumban.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Vancsát két országból keresték
A belga másodosztályú Lommelhez visszatérő Vancsa Zalán elárulta, hogy voltak érdeklődések iránta Belgiumból és Hollandiából is, de számára a rendszeres játéklehetőség volt a legfontosabb. (M4 Sport)
Paks
Szerződéshosszabbítás
Az éllovas Paksi FC a hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződést hosszabbított két alapemberrel, Papp Kristóffal és Osváth Attilával.
Haladás
Holland szakember jött
Michiel Buursma Hollandiában kezdett el edzősködni, később megjárta Új-Zélandot, az Egyesült Államokat és a Kajmán-szigeteket is. Most Szombathelyen dolgozhat.
Tovább az összes átigazoláshoz