Bukta Csaba a Red Bull Salzburg U18-as csapatával szerzett bajnoki címet.
A Salzburg U18-as együttese szerda délután a Hypo 5-0-s legyőzésével biztosította be a bajnoki címét az ifjúsági bajnokságban.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Bukta Csaba remek idényt zárt Ausztriában. A magyar utánpótlás válogatott játékos amellett, hogy bajnok lett, bemutatkozhatott az osztrák másodosztályban a Salzburg második csapatának számító Lieferingben, ahol az Austria Wien II ellen gólt is szerzett.
Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.