Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) a koronavírus-járvány miatt törölte az Ifjúsági Liga aktuális idényét.
Az UEFA honlapjának szerdai beszámolója szerint azért döntött így a szervezet, hogy ne tegyék ki fokozott fertőzésveszélynek a fiatal futballistákat.
Az U19-es sorozatban első alkalommal szerepelt volna két magyar együttes, az ETO FC Győr az albán FK Apolonia, a Ferencváros pedig az orosz Lokomotiv Moszkva otthonában lépett volna pályára márciusban a legjobb 32 közé kerülésért. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Légiósok
Magyarországra igazolna
Nemrég magyar állampolgár lett, és szívesen igazolna hazánkba a francia ötödosztályú Nimes B-ben védő Axel Kedvesi, aki kiskora óta Franciaországban él. (RiaFoci)