A Real Madrid szakemberei tartottak előadást Debrecenben, a Loki U17-es csapata bemutató edzésen vett részt.
A Debreceni Futballegyetem Nemzetközi Labdarúgó Konferencia sorozatának keretében ezúttal a Real Madrid képzési rendszerét és utánpótlás-filozófiáját ismerhették meg az érdeklődők a Nagyerdei Stadionban.
Közel másfél ezer szakember látogatott ki a létesítménybe, és hallgatta meg Juan Luis Martinez, a Real Madrid módszertani és filozófiai igazgatójának és Jose Toth Zele, a Real Madrid U19 ex utánpótlásedzőjének előadását.
Délután Celador Rodriguez Tristán, a Real Madrid U17 utánpótlásedzője tartott bemutató foglalkozást a Debreceni Labdarúgó Akadémia U17-es csapatának részvételével. (Forrás és fotó: dvsc.hu)
Átigazolások
ETO és a ZTE is kölcsönvenné
Bodar Simón
Argentin sajtóértesülés szerint az ETO FC és a ZTE FC is ajánlatot tett az Independiente játékosáért, Bodnar Simónt.
Videoton
Ádám Martin érkezhet
Az nb1.hu-hoz hasonlóan a Csakfoci is úgy értesült, hogy van esély Ádám Martin Fehérvárra szerződésére.